کارتن اسباب کشی چیست؟

آیا شما نیز به دنبال خرید و استفاده از مقاوم ترین انواع کارتن اسباب کشی برای اثاث منزل یا شرکت خود هستید؟ آیا می دانید که مزیت های مربوط به استفاده از بهترین انواع کارتن های مناسب اسباب کشی کدام می باشد؟ از شما دعوت خواهیم کرد که مقاله جامع درج شده در این وب سایت را تا آخر با دقت بیشتری مورد مطالعه قرار داده و بروزترین و مفیدترین اطلاعات را در مورد کارتن های مناسب اسباب کشی به دست آورید.

با توجه به نزدیک شدن سال جدید و فصل بهار، بسیاری از مردم در شهرهای مختلف کشورمان به دنبال جا به جایی و اسباب کشی هستند و این امر هر ساله اتفاق می افتد و شما نیز قطعا این امر را تجربه کرده اید. یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که در خصوص اسباب کشی وجود دارد، استفاده از لوازم و وسایل بسته بندی اثاث می باشد که شما بتوانید به شکل صحیح و سالم، وسایل منزل یا شرکت خود را جا به جا کنید.

لوازم مورد استفاده در اسباب کشی از آیتم های بسیار متعددی تشکیل شده اند که یکی از مهمترین و ضروری ترین این تجهیزات را کارتن های مناسب اسباب کشی شکل داده است. این کارتن ها تفاوت های اساسی را با دیگر کارتن های موجود در بازار دارند و شما می توانید با خرید بهترین انواع کارتن های مناسب اسباب کشی، به بهترین و مناسب ترین شکل ممکن اقدام به حمل و اثاث کشی مورد نظر خود داشته باشید.

حال که موضوع مقاله ما کارتن های مناسب اسباب کشی می باشد، یکسری از مهمترین و اصلی ترین سوال ها ذهن بسیاری از مردم را به سوی خود جذب کرده است که از رایج ترین این سوال ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چرا باید از کارتن اسباب کشی استفاده کنیم؟
 • انواع کارتن اسباب کشی
 • ضررهای استفاده نکردن از کارتن اسباب کشی چیست؟
 • کارتن اسباب کشی چه تفاوتی با سایر کارتن ها دارد؟
 • تفاوت کارتن اسباب کشی و کارتن موز در چیست؟
 • کارتن 5 لایه چیست و تفاوت آن با کارتن معمولی در چیست؟
 • چرا باید کارتن اسباب کشی را از شرکت تیباکس خریداری کنیم؟
 • کارتن ها در چه ابعادی تولید می شوند؟
 • کارتن اسباب کشی مناسب من چیست؟
 • ویژگی کارتن اسباب کشی مستحکم و مقاوم چیست؟
 • کارتن ها مخصوص جهت اسباب کشی در ادارات و شرکت ها
 • کارتن های چند لایه و تفاوت آن با کارتن های معمولی در چیست؟
 • مزایای خرید کارتن اسباب کشی از تیباکس چیست؟

شما می توانید با دریافت مناسب ترین پاسخ ها برای هر یک از سوال های مذکور در فوق، بهترین تصمیم را برای خرید و استفاده از کارتن های مناسب اسباب کشی اخذ نمایید.

 

کارتن اسباب کشی

اگر شما نیز به دنبال راهنمای خرید ارزان قیمت انواع کارتن های مناسب اسباب کشی هستید، می توانید چنین فرصت طلایی و استثنایی را از دست ندهید و با توجه به نیاز خود و نوع وسایل مورد حمل، بهترین و باکیفیت ترین این محصولات را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در خصوص انواع و راهنمای خرید اینترنتی کارتن های مناسب اسباب کشی از شرکت تیباکس، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه شوید.

چرا باید از کارتن اسباب کشی استفاده کنیم؟

از دیگر مهمترین و اصلی ترین سوال هایی که ذهن بسیاری از مردم را در استفاده از کارتن اسباب کشی به سوی خود جذب کرده است، اهمیت استفاده از این محصولات و ابزارها می باشد. توجه داشته باشید که اگر دوست دارید تا لوازم و اثاث خود را با ایمنی بالایی جا به جا کنید، می توانید استفاده از این تجهیزات و ابزارها را در اولویت های خود قرار دهید.

توجه داشته باشید که استفاده از کارتن های مناسب اسباب کشی امروزه توسط تمام شرکت های حمل و اسباب کشی مورد توجه قرار گرفته و از مهمترین و بی نظیرترین کاربردهای مربوط به استفاده از کارتن اسباب کشی، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بسته بندی کتاب
 • بسته بندی کفش
 • بسته بندی لباس
 • بسته بندی ظروف شیشه ای
 • بسته بندی یراق آلات مختلف
 • بسته بندی بایگانی های مربوط به اداره ها و شرکت ها
 • بسته بندی مواد غذایی
 • بسته بندی ظروف چینی و وسایل آشپزخانه
 • بسته بندی لوازم خواب از جمله تشک، پتو و بالش
 • بسته بندی لوازم دکوری
 • بسته بندی لوازم خرده ریز های داخل سالن های مختلف

علت استفاده از کارتن اسباب کشی

شما نیز می توانید با توجه به کاربرد بسیار گسترده و وسیع کارتن های مناسب اسباب کشی، به راحتی اقدام به تهیه این ابزارهای بسته بندی داشته باشید. شکستن یا خراب شدن یکی از با ارزش ترین لوازم خانه ی شما می تواند اعصاب تان را ناراحت کرده و هزینه های جبران زیادی را به دنبال داشته باشد، به همین دلیل توصیه می شود که حتما باکیفیت ترین انواع کارتن های مناسب اسباب کشی را قبل از اثاث کشی در اولویت های خود قرار دهید.

همچنین در نظر داشته باشید که استفاده از کارتن های مناسب اسباب کشی می تواند یک سری از مزیت های دیگری را نیز به دنبال داشته باشد که از مهمترین آنها می توان به جابه جایی بسیار سریع لوازم و اثاث و امکان دسترسی به لوازم مورد نیاز خود در کم ترین زمان ممکن اشاره کرد. شما می توانید با ماژیک بر روی هر یک از کارتن های مناسب اسباب کشی، اسامی محتوای داخل آن را درج کرده و از این طریق دسترسی راحت و سریعی را به لوازم مورد نیاز خود در حین جابه جایی داشته باشید.

انواع کارتن اسباب کشی

انواع کارتن اسباب کشی

اگر شما نیز قصد دارید تا در روزهای آینده اقدام به اثاث کشی داشته باشید، می توانید این در گام اول در مورد انواع کارتن اسباب کشی اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورده و از این طریق بهترین و ایده آل ترین این ابزارها را تهیه و خریداری کنید. شما می توانید از همین وب سایت پیش روی خود در خصوص انواع کارتن های مناسب اسباب کشی اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید. از مهمترین و پرفروش ترین انواع کارتن اسباب کشی می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

کارتن های مناسب اسباب کشی سایز 1

این مدل از کارتن ها دارای طول 40، عرض 30 و ارتفاع 30 سانتی متری بوده و یکی از بهترین کارتن های اسباب کشی برای وسایل ریز ، سنگین و کتاب می باشد.

کارتن های مناسب اسباب کشی سایز متوسط

از دیگر بهترین انواع کارتن های مناسب اسباب کشی می توان به کارتن های سایز متوسط اشاره کرد که دارای طول 60، عرض 40 و ارتفاع 40 سانتی متر می باشد. از این مدل کارتن ها برای حمل و بسته بندی وسایل شکستنی و برقی استفاده می شود.

کارتن های مناسب اسباب کشی ساز 5

کارتن های مناسب اسباب کشی ساز 5 از طول 60، عرض 50 و ارتفاع 50 سانتی متر برخوردار می باشد که شما می توانید برای بسته بندی و جا به جا کردن کتاب و وسایل خواب از این مدل کارتن ها استفاده کنید.

کارتن های مناسب اسباب کشی ساز 4

از دیگر بهترین و پرکاربردترین انواع کارتن های مناسب اسباب کشی می توان به کارتن های ساز 4 اشاره کرد که از طول 58، عرض 38 و ارتفاع 40 سانتی متر برخوردار می باشد.

همچنین شما می توانید کارتن های مناسب اسباب کشی دست دوم را برای اسباب کشی خود تهیه و خریداری کنید تا بتوانید با هزینه های بسیار مناسبی اقدام به خرید و استفاده از کارتن های مناسب اسباب کشی مورد نیاز خود داشته باشید. البته در نظر داشته باشید که کیفیت مربوط به کارتن های دست دوم در مقایسه با کارتن های نو بسیار پایین تر می باشد و اگر شما قصد دارید تا اسباب منزل خود را به شکل سالم جا به جا کنید، می توانید خرید کارتن های نو را در اولویت های خود قرار دهید.

سایز کارتن

ضررهای استفاده نکردن از کارتن اسباب کشی چیست؟

نحوه ی استفاده از کارتن اسباب کشی در هنگام بسته بندی لوازم منزل نیز از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد به طوری که شما می توانید به شکل حرفه ای اقدام به استفاده از این ابزارهای بسته بندی داشته باشید و از این طریق بیشترین منفعت را از این محصولات برای خود به ارمغان آورید. شما بایستی به وزن وسایلی که می خواهید در داخل کارتن های مناسب اسباب کشی قرار دهید توجه لازم را داشته باشید به طوری که سعی نکنید تمام اجسام سنگین را در داخل یک کارتن قرار ندهید.

همچنین می توانید برای فضای خالی داخل کارتن اسباب کشی هایی که می خواهید کتاب ها یا لوازم شکستنی قرار دهید، از دستکش، جوراب ها و کوسن ها استفاده کنید. شما می توانید با دقت و توجه کردن به برخی از این نکات کوچک در هنگام بسته بندی، میزان ضررهای جا به جایی خود را به حداقل برسانید.

کیفیت کارتن

افرادی که در هنگام جا به جایی از کارتن های مناسب اسباب کشی استفاده نمی کنند، ممکن است بعد از جابه جایی شاهد شکسته شدن، خراب شدن با گم شدن برخی از مهمترین و دوست داشتنی ترین اشیاء منزل خود باشند. به همین دلیل توصیه می شود که حتما استفاده از کارتن های مناسب اسباب کشی را فراموش نکرده تا بتوانید ضرر کمتری را در اثاث کشی تجربه نمایید.

همانطور که می دانید برخی از ظروف چینی و شیشه ای از قیمت و ارزش معنوی بسیار بالایی برای بسیاری از مردم به خصوص خانم ها برخوردار می باشد. به همین جهت سعی کنید تا به بهترین شکل ممکن اقدام به جا به جایی این دسته از لوازم خود داشته باشید. بی شک بهترین و ایده آل ترین راه برای این امر استفاده از باکیفیت ترین انواع کارتن های مناسب اسباب کشی می باشد.

کاربرد کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی چه تفاوتی با سایر کارتن ها دارد؟

بسیاری از افرادی که به دنبال استفاده از کارتن اسباب کشی هستند، به دنبال تفاوت های اصلی این محصولات و تجهیزات با دیگر کارتن های مورد استفاده در بازار می باشد و شما می توانید قبل از این که از این ابزارهای بسته بندی استفاده کنید، در مورد کارتن های مناسب اسباب کشی اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید. مقاومت و استقامت مربوط به کارتن های مناسب اسباب کشی در مقایسه با دیگر کارتن های موجود در بازار بسیار بالا می باشد به طوری که شما می توانید با خیال راحت اسباب خود را در داخل این کارتن قرار دهید و مسافت های طولانی را سپری نمایید.

همچنین کارتن های معمولی می توانند ابعاد بسیار متفاوتی را داشته باشند و این ابعاد نیز به هیچ عنوان تعریف شده نمی باشد. رنگ مربوط به کارتن های مناسب اسباب کشی متفاوت تر از دیگر کارتن ها بوده و این امر یکی از مهمترین و اصلی ترین نشانه های مربوط به کارتن های اسباب کشی به شمار می آید.

شما نیز می توانید با مشاهده تصاویر مربوط به کارتن های مناسب اسباب کشی، به متفاوت تر بودن و اصلی ترین تفاوت های میان این محصولات با دیگر کارتن ها پی ببرید. حمل و بسته بندی مربوط به کارتن های مناسب اسباب کشی نیز بسیار مناسب تر از دیگر کارتن های معمولی می باشد و این امر سبب شده است تا شما بتوانید به بهترین شکل ممکن اقدام به استفاده از این ابزارهای بسته بندی و اسباب کشی داشته باشید.

تهیه کارتن اسباب کشی

تفاوت کارتن اسباب کشی و کارتن موز در چیست؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین سوال هایی که در خصوص استفاده از کارتن اسباب کشی وجود دارد، تفاوت های مربوط به این مدل از کارتن ها با کارتن های موزی می باشد. لازم به یادآوری است که ابعاد مربوط به کارتن های موزی به شکل ذیل می باشد:

 • طول: 52 سانتی متر
 • عرض: 35 سانتی متر
 • ارتفاع: 22 سانتی متر

برخی از افراد ترجیح می دهند که به جای استفاده از کارتن های مناسب اسباب کشی، از کارتن های موزی استفاده کنند تا بتوانند اثاث مورد نظر خود را به بهترین شکل ممکن حمل کرده و جا به جا نمایند. البته توصیه می شود که شما به جای استفاده از کارتن های موزی، حتما از کارتن اسباب کشی استفاده کنید چرا که کارتن های موزی مناسب برای حمل و نقل وسایل شکستنی و غیره نمی باشد و ممکن است در مسافت های طولانی، آسیب های جدی تری را به اثاث شما وارد نماید.

با این حال شما می توانید از کارتن های موزی برای حمل لباس های خود استفاده کنید. همچنین مقاومت مربوط به کارتن های موزی نیز بسیار بالا می باشد و شما می توانید قبل از خرید مورد نظر خود، با دقت بیشتری اقدام به بررسی این مدل از کارتن ها داشته باشید.

مقاوم ترین کارتن اسباب کشی

کارتن 5 لایه چیست و تفاوت آن با کارتن معمولی در چیست؟

کارتن اسباب کشی 5 لایه از مقاوم ترین و بهترین انواع کارتن های مناسب اسباب کشی می باشد که امروزه شما می توانید تنوع بسیار بالایی از این محصولات را در شرکت تیباکس مورد مشاهده قرار دهید و از این طریق بهترین انواع آن را تهیه و خریداری کنید. اصلی ترین تفاوت مربوط به کارتن اسباب کشی 5 لایه با کارتن های معمولی نیز، بالا بودن مقاومت این محصولات و ابزارهای بسته بندی می باشد. کارتن های 5 لایه مخصوص اسباب خوش بسیار دستخوش بوده و خوش فرم هستند به طوری که شما می توانید به راحتی این مدل از کارتن ها را حمل و جا به جا کنید.

چرا باید کارتن اسباب کشی را از شرکت تیباکس خریداری کنیم؟

توصیه می کنیم که حتما کارتن اسباب کشی مورد نیاز خود را به راحتی از وب سایت شرکت تیباکس تهیه و خریداری کنید، چرا که شما می توانید با خرید از این شرکت، از یک سری مهمترین و اصلی ترین مزیت ها نیز برخوردار باشید. البته فراموش نشود که خرید کارتن های مناسب اسباب کشی از شرکت تیباکس یکی از مطمئن ترین اقداماتی می باشد که می توانید آن را برای خود به ارمغان آورید.

شرکت تیباکس می تواند در بهترین زمان ممکن، کارتن های مورد نیاز شما را تهیه کرده و آن را در اختیارتان قرار دهد. اگر شما نیز دوست دارید تا بهترین و باکیفیت ترین این محصولات را تهیه و خریداری نمایید، می توانید چنین فرصتی را از دست نداده و با توجه به نیازی که به کارتن اسباب کشی دارید، فرایند مربوط به خرید را طی کنید.

همچنین می توانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر راجع به ویژگی های مربوط به کارتن های مناسب اسباب کشی نیز با همکاران ما در ارتباط بوده و سودمندترین اطلاعات را در این زمینه اخذ کنید. دیگر نگران بسته بندی اثاث خود نباشید و از این طریق بهترین و باکیفیت ترین کارتن های موجود در وب سایت ما را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید.

حمل کارتن

کارتن ها در چه ابعادی تولید می شوند؟

کارتن اسباب کشی موجود در کل جهان از یک سری ابعد و اندازه های استانداردی برخوردار هستند که شما می می توانید با توجه به نیاز خود، مناسب ترین و باکیفیت ترین تجهیزات و لوازم را تهیه و خریداری نمایید. شما می توانید قبل از اینکه اقدام به خرید و استفاده از کارتن های مناسب اسباب کشی داشته باشید، در خصوص این ابعاد و اندازه ها اطلاعات دقیق تری را به دست آورید. برای مثال کارتن اسباب کشی مناسب برای اجسام شکستنی، ابعاد متفاوت تری را در مقایسه با کارتن های مناسب اسباب کشی مخصوص مواد غذایی و کتاب خواهند داشت. برای مشاهده ابعاد و اندازه های مربوط به کارتن های مناسب اسباب کشی می توانید از همین وب سایت اینترنتی ما اقدام کرده و اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید.

کارتن اسباب کشی مناسب من چیست؟

اگر شما هم به دنبال مناسب ترین و بهترین کارتن اسباب کشی مناسب خود هستید، می توانید در گام اول موارد استفاده از این تجهیزات و ابزارهای بسته بندی را مشخص کرده و از این طریق مناسب ترین انواع این محصولات و تجهیزات را تهیه و خریداری کنید. برای مثال شما می توانید اثاثی را که می خواهید در داخل کارتن های مناسب اسباب کشی قرار دهید، بهترین و باکیفیت ترین این کارتن اسباب کشی را تهیه نمایید.

البته شما می توانید جهت اخذ راهنمایی بیشتر در خصوص کارتن های مناسب اسباب کشی مناسب خودتان، با مشاوران ما در تماس باشید و از این طریق راهنمایی های مورد نظر خود را به دست آورید. البته شما می توانید با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید، اقدام به خرید کارتن مورد نیاز خود داشته باشید. هر یک از انواع کارتن های مناسب اسباب کشی، مناسب برای یک سری از تجهیزات و لوازم مختلفی می باشد و خریداران می توانند با توجه به اسبابی که می خواهند جا به جا کنند، می توانند بهترین و ایده آل ترین این ابزارهای بسته بندی را تهیه و خریداری نمایند.

مشخصات کارتن

ویژگی کارتن اسباب کشی مستحکم و مقاوم چیست؟

کارتن اسباب کشی مقاوم و مستحکم همانطور که از اسم این کارتن ها نیز مشخص است، دارای یک سری از مهمترین ویژگی ها می باشند که شما می توانید با آرامش خاطر اقدام به استفاده از این ابزارهای بسته بندی داشته باشید. مقاوم بودن کارتن های مناسب اسباب کشی مذکور در برابر اجسام سنگین وزن، یکی از مهمترین و ضروری ترین ویژگی های مربوط به این محصولات به شمار می آید و شما می توانید بدون داشتن هیچ گونه نگرانی، اقدام به خرید و استفاده از این مدل از کارتن اسباب کشی داشته باشید.

ما نیز در این شرکت پیش روی شما سعی بر آن داریم تا باکیفیت ترین و ایده آل ترین انواع کارتن های مناسب اسباب کشی را برای شما به ارمغان آورده تا فوق العاده ترین خدمات را در اسباب کشی تان برای تان هدیه کنیم؛ بنابراین شما هم با همکاران فروش ما در تماس بوده و از این طریق سفارش مورد نظر خود را با دقت بالایی اقدام به ثبت نمایید.

کارتن های مناسب اسباب کشی مقاوم و مستحکم در مقایسه با کارتن های معمولی نیز از عمر مفید طولانی تری برخوردار می باشد و خریداران این محصولات می توانند با خیال راحت از این کارتن ها به دفعات بسیار مکرر استفاده کنند. به همین دلیل شما می توانید با یک بار خرید و پرداخت هزینه ی مشخص، اقدام به استفاده از این کارتن های مناسب اسباب کشی داشته باشید.

ویژگی کارتن

کارتن ها مخصوص جهت اسباب کشی در ادارات و شرکت ها

یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که سبب شده است تا امروزه بسیاری از مردم به دنبال راهنمای تهیه و خرید کارتن اسباب کشی باشند، اهمیت استفاده از این محصولات برای اسباب کشی در اداره ها و شرکت ها نیز می باشد؛ بنابراین شما نه تنها می توانید از کارتن های مناسب اسباب کشی به راحتی اقدام به اثاث کشی منزل خود باشید، بلکه می توانید به راحتی تجهیزات و لوازم موجود در اداره و شرکت خود را نیز با این ابزارهای بسته بندی مورد حمل قرار دهید.

کارتن اسباب کشی مناسب برای اسباب کشی در شرکت ها و اداره ها نیز مانند دیگر کارتن های مناسب اسباب کشی ویژگی های مشابهی را دارد و شما می توانید تمام مدارک و زونکن های موجود در شرکت خود را به راحتی در این کارتن ها جای داده و از این طریق اسباب کشی مورد نظر خود را از انجام دهید. شما می توانید وسایل شخصی هر یک از کارکنان خود و تجهیزات هر یک از قسمت های مختلف شرکت تان را در کارتن های مناسب اسباب کشی جداگانه ای قرار داده و از این طریق دسترسی راحت تری را نیز به لوازم مورد نظر خود داشته باشید.

طراحی کارتن اسباب کشی

کارتن های چند لایه و تفاوت آن با کارتن های معمولی در چیست؟

در قسمت های قبلی نیز راجع به کارتن اسباب کشی 5 لایه توضیحاتی را به حضورتان ارائه دادیم و اذعان کردیم که کارتن های مناسب اسباب کشی چند لایه، از مقاومت و استقامت بسیار بالایی برخوردار می باشد و همین امر نیز سبب شده است تا این مدل از کارتن ها یک سری از مهمترین تفاوت هایی را با کارتن های معمولی دارند. کارتن های معمولی تنها وظیفه حمل یک سری از وسایل را بر عهده دارند به طوری که ممکن است بعد از جا به جایی، این کارتن ها را دور انداخته و برای بار دیگر مورد استفاده قرار ندهید.

این امر در حالی می باشد که استفاده از کارتن اسباب کشی، می تواند به دفعات بسیار مکرر صورت بگیرد و شما با خیال راحت این محصولات را در بسیاری از اسباب کشی ها مورد استفاده قرار دهید. چند لایه بودن کارتن های مناسب اسباب کشی می تواند استحکام این ابزارهای بسته بندی را افزایش داده و شما با خیال راحت تجهیزات و لوازم مورد نظر خود در داخل این کارتن ها قرار دهید.

شما می توانید هنگام لمس کردن کارتن های مناسب اسباب کشی چند لایه با کارتن های معمولی، به تفاوت اصلی این دو محصول با یک دیگر پی ببرید و متوجه شوید که ضخامت مربوط به کارتن های مناسب اسباب کشی چند لایه بسیار بیشتر از کارتن های معمولی می باشد. جالب ترین نکته ای که در خصوص کارتن های مناسب اسباب کشی چند لایه وجود دارد، کم وزن بودن این محصولات و ابزارهای بسته بندی می باشد تا شما بتوانید به راحتی اقدام به حمل این تجهیزات داشته باشید.

کارتن چند لایه

مزایای خرید کارتن اسباب کشی از تیباکس چیست؟

یکی از مهمترین و ضروری ترین آیتم هایی که بایستی در حمل اثاث منزل یا اداره به آن توجه شود، صحیح و سالم رساندن تمام تجهیزات و وسایل از مبدا تا مقصد می باشد. بی شک در هنگام بارگیری کارتن های حاوی وسایل و اثاث بر روی یک دیگر واقع شده و ممکن است آسیب هایی جبران ناپذیری را به وجود آورند. به همین دلیل پیشنهاد می شود که استفاده از کارتن اسباب کشی را در اولویت های خود قرار دهید تا بتوانید اقلام مورد نظر خود را با احتیاط بالایی حمل کنید.

اسباب کشی نیازمند برنامه ریزی و ساماندهی می باشد و کوچکترین بی دقتی در این زمینه ممکن است ضررهای مالی بسیاری را برای شما به وجود آورد. استفاده از کارتن های مناسب اسباب کشی شاید در هنگام بسته بندی و جمع آوری اثاث زمان بیشتری را نیاز داشته باشد، ولی در عوض شما می توانید تمام وسایل و اثاث منزل خود را به راحتی و بدون داشتن هیچ گونه نگرانی، اقدام به اسباب کشی داشته باشید.

حال سوال این است که خرید کارتن اسباب کشی از تیباکس چه مزیت هایی را می تواند به دنبال داشته باشد؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت، خرید کارتن های مناسب اسباب کشی از شرکت ما می توانید مزیت هایی از جمله موارد زیر را در بر داشته باشد:

 • خرید کارتن های مناسب اسباب کشی متنوع با ابعاد بسیار مختلف
 • امکان خرید کارتن های مناسب اسباب کشی با قیمت های بسیار ارزان و مناسب
 • امکان عودت کارتن های مناسب اسباب کشی در صورت عدم رضایت از کیفیت این محصولات
 • امکان بررسی مشخصات و ویژگی های مربوط به کارتن های مناسب اسباب کشی قبل از ثبت سفارش
 • تحویل کارتن های مناسب اسباب کشی در کمترین زمان ممکن
 • فرصت خرید باکیفیت ترین و مرغوب ترین انواع کارتن های مناسب اسباب کشی

حال شما نیز با توجه به مزیت هایی که در فوق به آنها اشاره شد، می توانید با خیال راحت تصمیم خود را در خصوص خرید بهترین مدل کارتن های مناسب اسباب کشی اخذ کنید.

کارتن اسباب کشی تیباکس

خدمت فوق العاده از تیباکس

عرضه باکیفیت ترین و متنوع ترین انواع کارتن اسباب کشی یکی از بهترین و جدیدترین خدمات شرکت تیباکس برای تمام هموطنان عزیز کشورمان می باشد. اگر شما نیز به دنبال معتبرترین فروشگاه یا شرکت برای خرید بهترین انواع این ابزارهای اثاث کشی هستید، می توانید وب سایت پیش روی خود را در اولویت خود قرار داده و مناسب ترین و ایده آل ترین انواع کارتن اسباب کشی را تهیه و خریداری کنید.

مرکز فروش انواع کارتن های مناسب اسباب کشی ما یکی از بهترین فروشگاه ها در خصوص عرضه محصولات بسته بندی و اثاث کشی بوده و با داشتن تجربه بسیار درخشان در این زمینه، توانسته است در لیست بهترین مراکز فروش کارتن های مناسب اسباب کشی واقع شود. با خرید از این مرکز می توانید در زمان بسیار کوتاه و باورنکردنی، کارتن های مناسب اسباب کشی مورد نیاز خود را از سوی همکاران حمل ما دریافت نمایید.

شرکت تیباکس با تجربه بیش از نیم قرن خود، ضمانت های بلند مدتی را نیز برای محصولات و کارتن های مناسب اسباب کشی خود عرضه کرده است و اگر شما هنگام تحویل محصولات و کارتن های خریداری شده، احساس نارضایتی کردید، می توانید به راحتی سفارشتان را مرجوعی زده و هزینه های پرداخت شده ی خود را به شکل کامل دریافت کنید. همچنین شما می توانید پیام های انتقاداتی و پیشنهادی خود را نیز به راحتی از همین وب سایت برای همکاران ما ارسال کنید تا ما بتوانیم به کیفیت خدمت رسانی خودمان بیفزاییم.

راهنمای خرید ارزان ترین کارتن اسباب کشی

همانطور که در سایر قسمت های نیز به این امر اشاره شد، کارتن اسباب کشی یکی از مهمترین و اصلی ترین ابزارهای مورد استفاده در اثاث کشی می باشد که امروزه ضرورت استفاده از این ابزارها بسیار به چشم می خورد. اگر شما هم دوست دارید تا اسباب خود را به بهترین و صحیح شکل ممکن جا به جا کنید، می توانید خرید و استفاده از این تجهیزات و لوازم را در اولویت های خود قرار دهید.

توصیه می کنیم که خرید اینترنتی کارتن اسباب کشی مورد نیاز خود را حتما از وب سایت های اینترنتی معتبری انجام دهید تا بتوانید با کیفیت ترین این محصولات را تهیه و خریداری نمایید. شرکت تیباکس امروزه توانسته است با عرضه مستقیم انواع کارتن های مناسب اسباب کشی، توجه بسیاری از خریداران این تجهیزات را به سوی خود جذب کند؛ بنابراین شما نیز چنین فرصتی را از دست نداده و همین حالا با بررسی انواع مختلف کارتن های مناسب اسباب کشی موجود در این شرکت، اقدامات مورد نیاز برای خرید را طی کنید.

البته پیشنهاد می کنیم که در خرید اینترنتی کارتن های مناسب اسباب کشی به یک سری از موارد توجه ویژه ای را داشته باشید که از ضروری ترین این موارد می توان به آیتم های زیر اشاره کرد:

 • حتما آدرس و نشانی مربوط به تحویل کارتن های مناسب اسباب کشی را با نهایت دقت وارد کنید تا در کمترین زمان به کارتن های مد نظرتان دست پیدا نمایید.
 • توصیه می کنیم که در صورت بروز هرگونه مشکلی در روند خرید کارتن های مناسب اسباب کشی با همکاران ما در تماس باشید.
 • به تعداد کارتن های مناسب اسباب کشی مورد نیاز خود نهایت دقت و توجه را داشته باشید تا در اسباب کشی با مشکل روی به روی نشوید.
 • شما می توانید از طریق شماره تلفن یا واتساپ درخواست خود را در خصوص خرید اینترنتی کارتن های مناسب اسباب کشی برای همکاران ما اعلام کنید.

راهنمای خرید کارتن

قیمت مربوط به کارتن اسباب کشی

یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که ذهن بسیاری از خریداران را در خرید و استفاده از کارتن اسباب کشی به سوی خود جذب کرده است، قیمت و هزینه های مربوط به خرید این تجهیزات و لوازم اسباب کشی می باشد. توجه داشته باشید که قیمت های عرضه شده برای هر یک از انواع کارتن اسباب کشی به آیتم های بسیار متعددی بستگی دارد و شما می توانید با توجه به این آیتم ها، بهترین و باکیفیت ترین این محصولات را تهیه و خریداری کنید.

از مهمترین پارامترهای تاثیرگذار در قیمت مربوط به کارتن های مناسب اسباب کشی می توان به موارد از جمله ابعاد کارتن ها، ضخامت، تعداد کارتن های مورد نیاز و غیره اشاره کرد. شما می توانید قیمت مربوط به هر یک از کارتن های مناسب اسباب کشی را به راحتی از همین وب سایت پیش روی خود مورد مشاهده قرار دهید و با توجه به نیازی که دارید، بهترین و ایده آل ترین تصمیم را برای خرید کارتن های مناسب اسباب کشی اخذ کنید.

همچنین اگر دوست دارید تا کارتن های مناسب اسباب کشی مورد نیاز خود را با قیمت بسیار ارزان تری تهیه نمایید، می توانید هم اکنون اقدامات مورد نیاز برای خرید را انجام دهید. شرکت پیش روی شما سعی بر آن دارد تا باکیفیت ترین و مرغوب ترین انواع کارتن های مناسب اسباب کشی را با ارزان ترین قیمت های ممکن برای شما به ارمغان آورد. شما همچنین می توانید برای کسب بیشترین اطلاعات در خصوص قیمت مربوط به هر یک از انواع کارتن های مناسب اسباب کشی، با همکاران فروش ما در ارتباط بوده و راهنمایی های مورد نیاز خود را به دست آورید.

قیمت کارتن

امکان خرید کارتن اسباب کشی از تمام شهرهای کشورمان از تیباکس

حال که در خصوص راهنمای خرید و استفاده از بهترین انواع کارتن اسباب کشی اطلاعاتی ا به دست آورید، می توانید به راحتی از همین وب سایت اینترنتی ما اقدامات مربوط به خرید این تجهیزات و لوازم را انجام دهید. جالب است بدانید که شما می توانید به راحتی در هر شهری که زندگی می کنید، اقدامات مربوط به خرید کارتن های مناسب اسباب کشی را انجام دهید.

همکاران ما در این شرکت سعی بر آن دارند تا در کوتاه ترین و کمترین زمان ممکن، کارتن های مناسب اسباب کشی مورد نیاز شما را بسته بندی کرده و آن را تحویل دهند. شما نیز تا دیر نشده، فرصت عرضه شده در این وب سایت را مورد توجه قرار دهید و سفارش خود را ثبت کنید.

توصیه می شود که همیشه یک یا چند عدد کارتن اضافه را در سبد خرید خود قرار دهید تا در هنگام اسباب کشی با مشکل کمبود کارتن مواجه نشوید. همچنین شما می توانید کارتن های مناسب اسباب کشی را بعد از جابه جایی مورد نظر خود، باز کرده و به شکل مناسبی انبار کنید تا بتوانید برای دفعات بعدی نیز این محصولات را مورد استفاده قرار دهید. امروزه بسیاری از شرکت های اثاث کشی نیز علاقه مندی زیادی را برای خرید و استفاده از کارتن های مناسب اسباب کشی از خود نشان می دهند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن لوازم و اثاث مشتریان خود را جا به جا کنند.

در نظر داشته باشید که با پرداخت کمترین هزینه برای خرید کارتن های مناسب اسباب کشی، می توانید مانع از شکستن یا آسیب دیدن لوازم و اثاث منزل خود بوده و یک اسباب کشی بسیار فوق العاده ای را تجربه کنید. ما نیز سعی بر آن داریم تا رضایتمندی و خشنودی شما عزیزان و هموطنان خود را به دست آوریم و برای همین منظور نیز باکیفیت ترین انواع کارتن های مناسب اسباب کشی را برای شما به ارمغان آوردیم.

tiboxco.com

کارتن اسباب کشی ساز 3

طول 40 | عرض 30 | ارتفاع 30
کارتن پنج لایه آکبند
مناسب برای کتاب و خورده ریز سنگین
قیمت: 10 تومان

tiboxco.com

کارتن اسباب کشی ساز 2

طول 50| عرض 30 | ارتفاع 30
کارتن پنج لایه آکبند
مناسب برای کتاب و خورده ریز سنگین
قیمت: 10 تومان

tiboxco.com

کارتن اسباب کشی ساز ۱

طول 40 | عرض 30 | ارتفاع 30
کارتن پنج لایه آکبند
مناسب برای کتاب و خورده ریز سنگین
قیمت: 10 تومان

tiboxco.com

کارتن دست دوم سایز متوسط

طول 60 | عرض 40 | ارتفاع 40
کارتن پنج لایه دست دوم
مناسب برای وسایل برقی و شکستنی

tiboxco.com

کارتن اسباب کشی ساز 5

طول 60| عرض 50 | ارتفاع 50
کارتن پنج لایه آکبند
مناسب برای کتاب و خورده ریز سنگین
قیمت: 30 تومان

tiboxco.com

کارتن اسباب کشی ساز 4

طول 58 | عرض 38 | ارتفاع 40
کارتن پنج لایه آکبند
مناسب برای کتاب و خورده ریز سنگین
قیمت: 25 تومان